Hiszpania i Portugalia


Szacowne bodegi Katalonii, Rioji, Douro i ekspandujace winnice Jumilli, Dao, Ribatejo. Ogromna rozpiętość krajobrazów i natury. Zadziwiająca paleta aromatów i smaków towarzyszących jedzeniu i winu. Ludzie wino tworzący, niezmiennie pogodni, spokojni, uczciwi. W rozmowach pasja, przywiązanie do tradycji i odpowiedzialność. To wszystko stanowi asumpt do kolejnej opowieści. Już wkrótce!


TOK FM


Od pierwszego tygodnia listopada rozpoczynam cotygodniowe spotkania ze słuchaczami radia TOK FM. W ciagu dwóch godzin bedę mówił o wielu naszych codziennych sprawach, starannie pomijając tylko jeden temat - politykę.


Wróżby kumaka


Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Roberta Glińskiego "Wróżby Kumaka" wg powieści Guntera Grassa. W filmie, w którym główne role grają Krystyna Janda i jeden z czołowych aktorów niemieckich, urodzony w Gdańsku, Matyas Habich wcielam sie w postac biznesmana z czasów przełomu :)


Wywiad dla Gali

Jeszcze przed wyjazdem odbyłem długą rozmową z przemiłą Dorotą Wellman.
Pani Doroto! Wszystko co Pani opowiedziałem w Hiszpanii jeszcze rozkwitło!

więcej