Po raz pierwszy tej jesieni darmowe WINOTWARCIE w sieci Kondrat Wina Wybrane. 22 i 23 września przyjdź i spróbuj 3 win wyprodukowanych w winnicy I Veroni.
CO?
Na rozpoczynający się sezon jesienny zaprezentujemy Wam aromatyczne wina z Włoch. Pochodzą one z winnicy I Veroni leżącej kilkanaście kilometrów na wschód od Florencji. Posiadłość jest jednym z liderów jakościowych w Chianti Rufina. Na darmowym WINOTWARCIU będziecie mogli przetestować 3 propozycje:
- I Veroni Bilogico Chianti Rufina DOCG 2014
Ekologiczne wino o przyjemnie rubinowej barwie. Dojrzewało rok w dębie francuskim, więc droga do jego smakowania jest nieco utrudniona. Docenią je ci, którzy lubią wina intensywne. - I Veroni Rosso Toscana IGT 2014
To wino, to trafione połączenie merlot i sangiovese oraz styl, jakiego mogłyby pozazdrościć dużo droższe wina. Bardzo pijalne solo i przydatne w kuchni.. - I Veroni Vermentino Toscana IGT 2016
Gładkie i przyjemne w odbiorze vermentino. Dobrze schłodzone ucieszy nie tylko kobiece zmysły. Warto spróbować z lekkimi przekąskami i miękkimi serami.
KIEDY?
Darmowy poczęstunek serwować będziemy od piątku 22.09 do soboty 23.09 w godzinach otwarcia sklepów.
GDZIE?
W 7 punktach stacjonarnych Kondrat Wina Wybrane. Jesteśmy w Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Warszawie, Przemyślu i Wrocławiu.
Komentarze (0)