W związku z obostrzeniami i komplikacjami wynikającymi z sytuacji epidemicznej będziemy tu publikować aktualne informacje na temat kursów winiarskich. Dokładamy starań aby sprostać rozporządzeniom oraz by zadbać o Państwa zdrowie i wygodę. Zapewniamy, że niewykorzystane miejsca na kursie oraz vouchery nie przeterminują się i będą do wykorzystania gdy tylko przywrócimy stacjonarne kursy. Kontaktujemy się z każdym uczestnikiem odwołanego wydarzenia drogą mailową.

Bez zmian możecie Państwo korzystać z webinarów oraz kupować vouchery.

16.03.2021

Opublikowane zostały nowe terminy kursów stacjonarnych w Warszawie: https://www.marekkondrat.pl/warsztat-wina

Kursy w innych miastach wznowimy po otwarciu restauracji.

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w kursie online, który jest ekwiwalentem kursu stacjonarnego. Jeśli posiadacie Państwo miejsce do wykorzystania na kursie stacjonarnym możecie je wymienić na kurs online z wysyłką win upoważnionym kurierem. Zachęcamy do skorzystania: https://www.marekkondrat.pl/sklep/kursy-i-degustacje/kursy-online

Dla osób posiadających miejsce do wykorzystania możliwa jest własnoręczna zmiana terminu na inny kurs stacjonarny: https://www.marekkondrat.pl/pomoc/status-wydarzenia

W celu zapisania się na kurs online należy wysłać wiadomość na adres kursy@mkondrat.pl

Miejsce na kursach oraz vouchery można wymieniać na produkty z naszej oferty. W razie potrzeby prosimy o kontakt na adres kursy@mkondrat.pl

11.01.2021

W związku z trwającymi obostrzeniami dotyczącymi restauracji kursy stacjonarne są nadal wstrzymane. Warsztat Wina zostanie wznowiony gdy otwarte zostaną lokale gastronomiczne. Do tego czasu zapewniamy, że wykupione vouchery na kursy będą przedłużane, tak aby każdy miał możliwość ich wykorzystania, a zawieszone rezerwacje zostaną wykorzystane na nowe kursy.

24.11.2020

Wszystkie wydarzenia do 31.01.2021 zostają odwołane. Będziemy przekazywać szczegóły odnośnie kolejnych kursów na bieżąco.

09.11.2020

Wszystkie wydarzenia stacjonarne do 30 listopada włącznie zostają odwołane. Będziemy przekazywać szczegóły odnośnie kolejnych kursów na bieżąco.

23.10.2020

Wszystkie wydarzenia stacjonarne do 8 listopada włącznie zostają odwołane. Będziemy przekazywać szczegóły odnośnie kolejnych kursów na bieżąco.

 

kursy aktualności