Prezenty

Prezenty wybrane na święta

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty KWW

Darmowy odbiór osobisty w 9 sklepach stacjonarnych

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
28 października 2016

MISJA WINO: wyjazd do Ameryki Płd. (Argentyna + Chile)

MISJA WINO to nowy autorski format wyjazdów dla miłośników wina i podróży współtworzony przez Kondrat Wina Wybrane oraz Hollycow. Wspólnie zabierzemy Was w magiczną podróż śladami winnic i win, które możecie znaleźć w ofercie Kondrat Wina Wybrane.

MISJA WINO - wyjazd do Ameryki Południowej

W trakcie misji szlakiem winnic Ameryki Południowej odwiedzimy dwie potęgi winiarstwa Nowego Świata – Argentynę i Chile. Na szlaku MISJI WINO znajdą się m.in. winnice Mendozy, jednego z największych regionów winiarskich na świecie oraz te chilijskie położone nad Pacyfikiem. Termin wyjazdu 18.02-4.03.2017.

Chile znane jest ze swojej różnorodności. Na północy znajduje się najsuchsza na świecie pustynia – Atacama, na południu wieczne lodowce, na zachodzie ocean, na wschodzie góry. I właśnie ta różnorodność ma zbawienny wpływ na wino, które przestaje się już kojarzyć z tym codziennym, mało interesującym trunkiem z supermarketu, a zaczyna być doceniane przez największych sommelierów.

Mendoza, która jest wizytówką winiarstwa Argentyny to największy region winiarski nie tylko w Ameryce Południowej, ale również jeden z największych na świecie. Obecnie jest domem Europejczyków, którzy zdecydowali się na emigrację. Podczas, gdy na starym kontynencie karczuje się winnice, w Argentynie przybywa nowych, na relatywnie tanich terenach, o świetnych warunkach klimatycznych.

Wyjazdy planowane są w małych grupach nie przekraczających 10-14 osób, co pozwoli nam wytworzyć intymną, wręcz rodzinną atmosferę, tak rożną od masowych wyjazdów turystycznych. Enoturystyka staję się coraz bardziej popularna wśród ludzi ceniących wyrafinowaną, ambientową atmosferę i wyjazdy szyte na miarę. Połączenie doświadczenia winiarskiego Kondrat Wina Wybrane oraz umiejętności organizacyjnych Hollycow daje Wam gwarancje udziału w wyjątkowym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA
MISJAWINO.PL >

Misja Wino

Zestawy

Polecamy zestaw

Musujące na co dzień
Dostępnośćduże ilości
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%