Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili chwilę, aby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi w czasie wyboru win. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to ten pozostawiony przez Was. Poniżej znajduje się 5 najciekawszych komentarzy wyróżnionych – ich autorzy otrzymają od nas profesjonalny otwieracz do wina firmy Vacu Vin (typu trybuszon). Mamy nadzieję, że umili kolejne degustacje…

Trybuszon

Wyróżnione komentarze lipca 2013:

Anonimowy

Sarga Borhaz Semi Sweet Hárslevelü Tokaj

Z przekonaniem daję całe 10 gwiazdek. Po doskonałym obiedzie piliśmy Harslevelu (po węgiersku: \”z liści lipowych\”, \”zawierające smak/zapach/nutę liści lipowych\”) do szarlotki i słodyczy. Znakomite ! Dlatego zamawiam ponownie !
/-/ Janusz Szwedo.

Chleon

Dwa oblicza Hiszpanii

No cóż. Nie ukrywam, że nadal mam problem…Z beczką? Czy bez? Natomiast nie mam problemu z wyborem kraju Hiszpania i Nowy Świat to to co lubię. I niech sobie mówią, że hiszpańskie i nowoświatowe wina są dokwaszane, i niech sobie mówią że liczy się tylko Francja. Ja wiem swoje(i nie tylko ja)… Hiszpania (albo nowy świat)! Można kupić wino za 30 zł +/- 10 i mieć 80% pewności satysfakcji (przy francuskich i tym zakresie – 20%). Ten zestaw tylko (aż?) to potwierdza. Bardzo fajnie dobrane wina. Dobrze wylana (eee tzn. wydana) kasa. Ale z beczką czy bez…?

klient_893

Domaine Bousquet Malbec Mendoza Tupungato

Pierwsza w historii tej strony recenzja na żywo :) Rewelacja – subtelny aromat wiśni, który ma tylko malbec z Nowego Świata. Stawiam na równi z Finca Origen i Montesem!

Sławomir Czekaj

Bodegas del Rosario Lorca Shiraz Bullas DO

shiraz z Hiszpanii? yes, yes, yes, skoncentrowane, mocno owocowe, ciepłe, gęste, lekka słodycz, ale nie przeszkadza, po 3-4 godzinach idealne, najlepsze z zestawu który zamówiłem, szczerze polecam

a.m.

Francja: w samo południe

zestaw win był prezentem od przyjaciół. o ile przed samym ślubem nie byliśmy wolni od rozterek, to po ślubie i otworzeniu prezentu stwierdzamy wieloznacznie, acz bez cienia wątpliwości- to był dobry wybór :)

 

Otwieracz do wina

Komentarze są wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy – wybór nie jest łatwy! Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Trybuszon będzie wysyłany do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu.