Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
11 grudnia 2017

Nagrodziliśmy najciekawsze komentarze listopada 2017

Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy listopada. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Komentarze listopada

①  Absolutnie cudowne! Zdecydowanie wskoczyło na pierwsze miejsce w moim osobistym rankingu win, deklasując jednocześnie Leydę Carmenere. W mojej opinii to wino jest głębokie w smaku, aksamitne na języku, gęste i intensywne, ale nie pozostawiające cierpkości na języku. Fantastyczne, szczerze polecam każdemu do spróbowania!

Volver Tarima Organico Alicante DO 2016>

 Są takie wina, gdzie określenie „mocno wytrawne” już nie wystarcza. Można oczywiście dodawać „super”, „podwójnie” „dwapluswytrawne”, jednak nie daje to rezultatu. Zwykłem sięgać wtedy po metafory i taką metaforą może być określenie „papier ścierny”. Wino twarde i wytrawne jak ostry papier ścierny. Takie mniej więcej złożyłem w sklepie stacjonarnym zamówienie i sprzedawcy wręczyli mi to właśnie wino. Nie ukrywając wino zasługuje na to określenie. To nie jest „dobre winko”. To brutalne, ostre i twarde wino. Znakomite, jednak aby je docenić, trzeba takie smaki lubić. Nieobytym sugeruję picie tego wina tylko do ciężkich posiłków.

S. Nardi Turan Sant’Antimo DOC 2016>

 Bag-in-Box okazuje się idealnym rozwiązaniem na codziennie spożywanie wina. Kieliszek, dwa do kolacji bez obaw, że trzeba je jak najszybciej skończyć jak to jest w przypadku wina z butelki. W dodatku zakup BiB-u wychodzi sporo taniej niż zakup tego samego wina w butelce. Dzięki temu można mieć przyzwoite wino w dobrej cenie na co dzień w dni powszednie i pozwolić sobie na droższą butelkę na weekend do specjalnej kolacji. Wino ma ładny porzeczkowy aromat, w ustach dochodzą czereśnie i na koniec nieprzesadna dawka tanin.

Bag-in-Box: Coloma Evandria Extremadura VdlT>

④ Znakomite. Delikatne w smaku, aromatyczne. W doskonały sposób uświetniło awans polskiej reprezentacji do MŚ w piłce nożnej. ;) Goście byli w dwójnasób zachwyceni… :) Polecam.

Henriot Souverain Brut Champagne AC>

⑤ Po wypiciu musiało zostać uzupełnione , czyli daje radę . Bardzo przyzwoite a wyjątkowa butelka jest dodatkowym atutem.

Volver Tarima Mediterraneo Alicante DO 2017>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!

Zestawy

Polecamy zestaw

Musssujący Zestaw
Dostępnośćkilkadziesiąt sztuk
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%