Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to ten pozostawiony przez Was. Poniżej znajduje się po 5 wybranych komentarzy lutego i marca. Ich autorzy otrzymają od nas audiobook „Filozofia Wina” czytany przez Marka Kondrata.

9051-audiobook-front

Wyróżnione komentarze lutego:

Coloma Cuvée Tinto Extremadura VdlT

Moja ulubiona mieszanka szczepów, pięknie skomponowana. Za taką cenę warte picia regularnie. Polecam, sama do niego wrócę szybko i ze smakiem.

Ego Bodegas Talento Jumilla DO

To wino mnie zdumiewa. To tak jakby próbować dwa, trzy wina naraz czując, że każde z nich daje swój smak,
którego tak naprawdę nie można przyporządkować. Jest świetne i zaskakuje wielu.

Jean Bousquet Cabernet Sauvignon Mendoza Tupungato

Nie jestem znawcą i ogólnie z tego powodu kupowałem głównie wina z rejonu Bordeaux albo z dolin z Francji. Podjąłem jednak ryzyko i się opłaciło.

Impetu Cabernet Sauvignon Central Valley

Cóż mogę powiedzieć. Nie znam się na winie… wino przyjemne w odbiorze, o pięknej barwie rubinu, piłem je pałaszując wołowinę i pasowało mi bardzo dlatego dokupiłem jeszcze 8.

Impetu Merlot Central Valley

Kupowałam to wino wielokrotnie i jest to dla mnie najlepszy merlot w tej cenie. Moim gościom także smakuje. Można go podać przy każdej okazji, wstydu nie będzie.

Wyróżnione komentarze marca:

Castro Regio na biało

Bałam się, że za ta cenę będzie tzw. kwasior. Jakież było moje zdziwienie jak po otwarciu butelki i po pierwszym łyku stwierdziłam że to znakomite wino. Wspaniałe na letni czas podane lekko schłodzone. Wypite na tarasie razem z męże. Polecam

Monte da Pinga Tinto Alentejano VR

Jedyna wada: szybko się kończy! Polecam!

La Clémente Moelleux

To tak, jakby zamknąć lato w butelce. Już sam słoneczny kolor rozbudza wyobraźnię, a owocowy aromat potwierdza, że to dobry wybór.

Donjon Carignan La Galinière Coteaux de Peyriac IGP

Trudny szczep, ale ten winiarz wyciągnął z niego bardzo wiele. Jest to b. dobre caringon, pachnące truskawkami, owocami leśnymi, pieprzem. Dobra zachęta do innych win Donjon, które jak czuję będą na wysokim poziomie..

Tour de cabernet

Zestaw dla każdego smakosza w niewysokiej cenie. Godny nawet wysublimowanego podniebienia. Mniam.

Komentarze są wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy – wybór nie jest łatwy! Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Audiobook zostanie wysłany do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu.