Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 300 zł

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Odbiór osobisty KWW

Odbiór osobisty w 9 sklepach stacjonarnych

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Jan Witkowski
tel. 668 671 039
jan.witkowski@mkondrat.pl
hurtonline@mkondrat.pl
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
1 czerwca 2017

Nagrodziliśmy najciekawsze komentarze maja 2017

Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy maja. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Maj2017

Komentarze maja

①  Pijam bułgarskie wina od ponad 30 lat,ma się rozumieć z przerwami wymuszonymi przez braki na rynku lub brak konkretnej oferty.To wino jest prawie doskonałe.Z siedmiu zamówionych butelek tylko jedna nieco odstawała od pozostałych.Polecam.

Zagreus Vinica Mavrud 2013>

 Producentowi udała się trudna sztuka stworzenia dobrego wina, które nie jest niewytrawne (a że „dobre” i „nie-wytrawne” rzadko chodzą w parze, to należy uznać to za sukces). Mówiąc serio: świetne wino dla kogoś, kogo drażnią wina wytrawne, a nie chce pić marketowych słodkich „wynalazków”.

Gallegas Castro Regio Tinto semi sweet VdM>

③ To czara słońca, popołudnia, aromatów lata i wszystkich jego owoców, dojrzałych, bogatych, pełnych i bardzo łagodnych, przesubtelnionych słodyczą i tą sennością pulijskiego popołudnia/przedwieczoru, takie ono jest, wytrawne i bardzo delikatne zarazem, jest zarazem jednym i wszystkim-latem; to mój wybór.

Duca C. Guarini Vigne Vecchie Primitivo Salento IGT>

④ Furora wesela. Wszyscy pytali o wino w błękitnej butelce. Kobiety były zachwycone delikatnością tego trunku. Na weselu miałem kilka rodzajów wina, aczkolwiek sądzę, że zdecydowanie wystarczyłoby kupić tylko to. Poezja dla kubków smakowych!

Costières de Pomérols Beauvignac Moelleux Pays d’Oc IGP 2016>

⑤ To moje ulubione wino od 2 lat od czasu kiedy zamówiłam na ślub córki. Podczas przyjęcia wszyscy pytali tylko o to wino i choć zamówiłam na prawdę sporo to zabrakło:) Teraz kupuje regularnie do użytku codziennego i nadal uważam, że to jest bardzo dobre wino białe jako aperitif, do ryb, warzyw i białego mięsa. Dobrze się sprawdza do lekkich deserów , uniwersalne wino w domu i na przyjęcia.

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne IGP 2016>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!

Zestawy

Polecamy zestaw

Musujące na co dzień
Dostępnośćduże ilości
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%