Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy października. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Komentarze października

①  Nareszcie udało się je kupić. Pierwszy raz spotkałem się z nim na kolacji wraz z degustacją, a właściwie na degustacji wraz z kolacją wykupionej w Kondrat Wina Wybrane w Warszawie. Wówczas wino zgarnęło całą sympatię jaką tylko może skraść. Stało się po prostu jednym z tych, o których nie pozwolę aby mówiono źle. Polecam każdemu spróbować i dać się ponieść smakom i fantazjom, jakie niesie lampka, no może dwie tego cudownego wina ;)

Huerta de Albalá Barbazul Rosado Cádiz VdlT 2016>

 Na co dzień jestem bardziej „związany” z whiskey, ale przy okazji zakupu prezentu w postaci wina zakupiłem sobie wymienione wyżej wino. Poszedłem za głosem Pana, który mi je doradził. REWELACJA. Od dziś moją pasję do whiskey będę dzielić z winami… z tym jednym szczególnie. Naprawdę lekkie i doskonałe wino! Polecam!

Ca’ del Sette Bacca del Merlo Dolce>

 Nie jestem znawczynią win, ale to bardzo mi odpowiada. Jest bardzo łagodne, nawet wręcz ze słodką nutą. Po dłuższym napowietrzeniu poczułam maliny. Zostawiam do jutra, czekam na nowe doznania smakowe i zapachowe :)

Vieux Parc Amandiers d’Hauterive IGP 2015>

④ Wybraliśmy wino sugerując się świetnymi komentarzami w sklepie i nie mogliśmy trafić lepiej! Goście weselni wypili wszystko, co do kropelki, a inne typy alkoholi serwowane na przyjęciu poszły całkowicie w odstawkę. Polecamy na imprezy większe i mniejsze, bo wino gwarantuje świetne doznania smakowe zarówno koneserom, jak i kosztującym ten trunek okazjonalnie.

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne IGP 2016>

⑤ Bardzo dobre wino na spotkanie przy lekkich przekąskach. Przy wyborze zdałam się całkowicie na obsługę sklepu we Wrocławiu i się nie zawiodłam. Podawałam zgodnie z radą lekko schłodzone. Goście nie widzieli opakowania, pokazałam je dopiero po prośbie o podanie nazwy wina. Zaskoczenie na twarzach pokazało jak można przełamywać stereotypy o „słabej jakości win w kartonach”. Bardzo polecam ja na pewno do niego wrócę.

Bag-in-Box: Rosario Estratos Monastrell Syrah>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!