Prezenty

Prezenty wybrane na święta

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty KWW

Darmowy odbiór osobisty w 9 sklepach stacjonarnych

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
10 września 2017

Nagrodziliśmy najciekawsze komentarze sierpnia 2017

Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy sierpnia. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Komentarze sierpnia

①  Wino nie tylko na lato, ale również na każdą okazję. Uwielbiam wieczorem po pracy zrelaksować się przy kieliszku miselle. Lekkie, orzeźwiające, zmysłowe…..polecam każdemu. I tak jak dobre ? tak i realizacja zamówienia przebiegła bardzo pomyślnie. Szybko, sprawnie, bardzo dobrze zabezpieczone butelki. ?

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne IGP 2016>

 Butelka otwarta bez oczekiwań, a zaskoczyła baaardzo przyjemnie. Wino „relaksacyjne”, ale niezmiernie przyjemne w smaku, piłam i dziwiłam się, że takie dobre w swym nieskomplikowaniu. Polecam serdecznie! I proszę, droga Ekipo Marka, sprowadźcie je z powrotem do magazynu..;)

Cantina Sorbara Amabile Lambrusco di Modena DOP>

③ Wspaniałe wino na letnie imprezy. U nas sprawdziło się również na weselu – wszyscy goście chwalili wybór zarówno tego wina, jak i jego czerwonego „brata”. Wino jest lekkie i delikatne. Nie spodziewałam się tylu pozytywnych komentarzy pod adresem wina w tak korzystnej cenie. Na pewno ponownię zakup!

Gallegas Castro Regio Blanco VdM>

④ Wino idealne na romantyczny wieczór, jeśli ma się żonę, która za winami nie przepada :) Również amatorów win bardziej wytrawnych nie powinno odrzucić zbytnią słodkością. Jest jej sporo, ale mniej niż by się można było spodziewać po 6. Do spokojnego picia. Piękna barwa, a wino długo pozostaje w ustach. Oczywiscie lepkie. Bardzo wyraziste aromaty. Pod żadnym pozorem nie należy pić w zbyt wysokiej temperaturze. Zabije to cały urok.

Disznókö Aszú 6 Puttonyos Tokaj 2002 500 ml>

⑤ To wino jest jak tchnienie lata. Pierwszy raz od kilkudziesięciu lat sięgnąłem po jakiś alkohol. Po długich poszukiwaniach zdecydowałem że zanurzę się w to wino. Pierwszy łyk – „Boże co ludzie widzą w winie…” Ale kolejny gdy uświadomiłem sobie jak ważne jest smakowanie i delektowanie się tym „napojem” – pozwoliło mi zrozumieć dlaczego o winie mówi się, że ma bukiet smaków. Ilość doznań smakowych – wprost niesamowita. Cudowna słodycz, która wprost uwodzi. Wiem, że to wino jest drogie, ale na specjalne okazje nie żałujcie pieniędzy – bo to co zaproponuje Wam ta wprost „boska ambrozja” zabierze Was wprost do smakowego raju.

Fernand Engel Gewurztraminer Reserve Alsace AC>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!

Zestawy

Polecamy zestaw

Musujące na co dzień
Dostępnośćduże ilości
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%