Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
8 maja 2017

NIEAKTUALNE / Praca w zespole Kondrat Wina Wybrane!

Jeśli chcesz pracować w młodym, fajnym zespole z ciekawym produktem dołącz do nas. Szukamy osoby, która będzie odpowiadać za obsługę klientów i strony internetowej marekkondrat.pl.

praca_v1

Stanowisko: Specjalista ds. e-commerce i obsługi klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Forma pracy: Stała umowa w pełnym zakresie godzin

Termin: od czerwca 2017

Opis stanowiska:

Zadaniem będzie obsługa strony internetowej marekkondrat.pl ze szczególnym uwzględnieniem obsługi klientów i procesu sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień online
  • nadzór nad realizacją przyjętych zleceń internetowych
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem
  • aktywna sprzedaż i doradztwo
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty online

Szukamy osób posiadających poniższe cechy:

  • bardzo dobra komunikatywność
  • łatwość w obsłudze komputera
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodyscyplina
  • kultura osobista
  • doświadczenie w obsłudze klienta i w handlu oraz wiedza winiarska będą dodatkowymi atutami

Co oferujemy:

  • pracę w Warszawie
  • stabilne zatrudnienie w pełnym zakresie godzin
  • szkolenia z zakresu sprzedaży internetowej i wiedzy o winie
  • prace w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole

Jak aplikować?

Wyślij CV na adres praca@mkondrat.pl, w temacie wpisując „Specjalista ds. e-commerce i obsługi klientów”.

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kondrat Wina Wybrane sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zestawy

Polecamy zestaw

Wielkanocny koszyk Marka Kondrata
Dostępnośćkilkadziesiąt sztuk
507,00 zł
456,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 507,00 zł
-10%