Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
5 maja 2017

Realizacja zamówień dla firm

Obsługa klientów biznesowych

Na przestrzeni lat pracy z firmami udało nam się stworzyć procedury, które pozwalają na bezproblemową realizację zamówień wina. Zapewniamy doradztwo eksperta, który dobiera właściwy tytuł w zależności od okazji i przewidzianego budżetu. Posiadamy w ofercie ponad 500 różnych win z kilkunastu państw oraz portfolio opakowań i dodatków. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do klienta, nadzorując każdy etap transakcji. Współpracujemy z czołowymi dostawcami usług zarówno w zakresie magazynowania, konfekcjonowania, jak i logistyki.
Wino dla firm

Właściwy wybór wina i opakowania

Tworzenie udanego prezentu zaczyna się od trafnego wyboru wina. Możecie dokonać go sami na naszej stronie internetowej lub skorzystać z pomocy doradcy. W każdym razie zwracamy uwagę nie tylko na cenę i odpowiedni smak, ale także na wygląd butelki, etykiety oraz możliwość dopasowania do opakowania. Udostępniamy do wyboru:

Umożliwiamy też personalizowanie prezentów przez umieszczenie logo firmy na etykiecie, zawieszce lub na opakowaniu.

Wino dla firm

Płatności i dostawa

Zdając sobie sprawę z tego jak ważny jest w biznesie czas oraz wygoda, umożliwiamy skorzystanie z różnych form płatności jak przedpłata, odroczony termin czy pobranie. Dostawę realizujemy już w 24 godziny od złożenia zamówienia. W przypadku nietypowych zleceń szacujemy ich czas realizacji wraz z zespołem, aby uniknąć opóźnień. Butelki wina to produkt delikatny, który wymaga starannego zabezpieczenia w transporcie. Dlatego opracowaliśmy dedykowane, bezpieczne kartony, które minimalizują ryzyko stłuczki. Zamówienia od 60 butelek wysyłamy na palecie. Terminowość zleconych przesyłek jest stale przez nas monitorowana.

Automatyzacja zamówień

Jeśli lubisz wybierać wina i prezenty, samemu możesz skorzystać z rozwiązań na naszej stronie internetowej. Za pomocą kreatora prezentów możesz własnoręcznie stworzyć zestaw wina z opakowaniem i zawieszką, tak by odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Umożliwiamy też wysyłkę zamówień na wiele adresów, jeśli chcesz np. zlecić dostawę prezentów dla różnych kontrahentów. Rabaty naliczą się automatycznie w zależności od liczby butelek, którą umieścisz w koszyku. Nasza platforma jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy eksperta:

PRZEMYSŁAW JURYCKI

Key Account Manager

668 671 390
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl

Wino i prezenty dla firm

Zestawy

Polecamy zestaw

Vinho verde na co dzień
Dostępnośćduże ilości
246,00 zł
221,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 246,00 zł
-10%