Zdobądź fachową wiedzę winiarską bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na darmowy minikurs: korek czy zakrętka. Już 28.04 we wtorek o godz. 18:30 na Facebook Live!

Darmowy minikurs "Korek czy zakrętka"

 

Fachowa wiedza winiarska jest teraz jeszcze łatwiejsza do zdobycia. Zapraszamy na darmowy minikurs online. Już we wtorek 28.04 o godz. 18:30 na Facebook Live, bez wychodzenia z domu nauczymy Was winiarskiego ABC i podstaw degustacji wina.

W czasie 1 godziny dowiesz się:

a. Jakie są zalety i wady korka oraz zakrętki.
b. Co to jest lokalny szczep winorośli.
c. Dlaczego niemieckie wina są inne.

Nauczysz się:

a. Jak degustować wino.
b. Jak rozróżniać wina lekkie od ciężkich.

Weźmiecie udział w degustacji na żywo 3 win (z 3 różnych krajów winiarskich) ilustrujących te zagadnienia.

Spotkajmy się na Facebook Live
we wtorek 28.04 o godz. 18:30

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >

O prowadzącym

Marcin Zatorski

Filolog klasyczny, którego pasją stał się świat wina. Od ponad dekady prowadzi degustacje, kursy i szkolenia z zakresu wiedzy o winach. Zaczynał w krakowskim Collegium Vini. Całe życie zawodowe zajmuje się edukacją, na wszystkich poziomach, od przedszkola po uniwersytet. Zanurzony w kulturowych kontekstach poszukuje win nietuzinkowych i autentycznych.

Polecany zestaw

Chcecie profesjonalnie przygotować się do kursu? Wybierzcie zestaw Korek czy zakrętka. Znajdziecie w nim trzy tytuły, które podczas degustacji w domowym zaciszu pozwolą na postawienie pierwszych kroków w świecie winiarskich różnorodności. PRZEJDŹ DO ZESTAWU >

Korek czy zakrętka - zestaw win na webinar