Walentynki są okazją do wzmożonych poszukiwań dobrych win. Niby narzekamy na chwilowość uniesień tego święta, ale rok w rok na stole pojawiają się wina na tę okazję. 14 i 15 lutego zapraszamy do sklepów stacjonarnych, gdzie za darmo przetestujecie wybrane i polecane przez nas wina-perełki na wieczory we dwoje. 

CO?

Przetestujemy perełki, które idealnie wpisują się nie tylko w Święto Kupidyna, ale będą po prostu świetnymi towarzyszami na wieczory we dwoje. Poczęstujemy Was winami:

  • Torre Oria Castillo Campo Arcís Cava Brut / 29 zł
    Łagodnie wytrawna i delikatnie cytrusowa w smaku cava. W kieliszku uraczy Was obfitymi bąbelkami. Możecie ją podać do risotto lub do niezobowiązującego popijania.
  • Konrad Hole in the Water Blush Marlborough / 53 zł
    Wino Hole in the Water Blush, czyli „zarumienione”, powstało przez kupaż sauvignon blanc z pinot noir. Na randkę pasuje z powodu zarówno uroczej nazwy, jak i dlatego, że sprawdzi się do owoców morza, które są świetnym afrodyzjakiem.
  • Ca’ del Sette Amante Rosso Veronese IGT 2014 / 69 zł
    Treściwe wino weneckie, jak to w Weronie, w sam raz dla zakochanych, no i do pokochania! Dzieli wspólny mianownik ze słynnym Amarone i dostarcza wielu podobnych wrażeń za zdecydowanie mniejsze pieniądze.

KIEDY?

Darmowy poczęstunek można otrzymać 14 i 15 lutego w godzinach otwarcia sklepów.

GDZIE?

W 8 punktach stacjonarnych Kondrat Wina Wybrane. Znajdziesz nas w Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Warszawie, Przemyślu, Poznaniu i Wrocławiu.

Sprawdź mapę i odwiedź sklep w swoim mieście >