Jeśli martwiliście się końcem wakacji, porzućcie swe smutki! Coś się kończy (i jest to niechybnie lato), ale coś się zaczyna i jest to LETNIA WYPRZEDAŻ w Kondrat Wina Wybrane!

letnia wyprzedaz blog

Tylko w dniach 20 – 26.08.2022 wybrane wina dostaniecie w cenie obniżonej o 25%. Wyprzedaż obowiązuje zarówno w ofercie online, jak i sklepach stacjonarnych.

Na wyprzedażowych półkach znajdziecie wina na co dzień, o cenach przyjaznych nawet poza wyprzedażą (a co dopiero podczas!), ale też perełki, o których od dawna marzyliście, ale cena nie sprzyjała. Teraz sprzyja!

Pełna lista przecenionych win znajduje się tutaj

Wyprzedaż trwa w dniach 20-26.08.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych Kondrat Wina Wybrane i na marekkondrat.pl. Ceny wybranych win obniżone są o 25%. Lista win objętych promocją może się różnić między sklepami. Wyprzedaż nie łączy się z innymi promocjami i rabatami ani naliczaniem środków w programie Wino Grono. Wyprzedaż łączy się z wykorzystaniem środków zgromadzonych w programie Wino Grono. Realizacja zamówień w okresie wyprzedaży może ulec wydłużeniu o 1-2 dni robocze.