Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
 
Jan Witkowski
tel. 668 671 039
jan.witkowski@mkondrat.pl
hurtonline@mkondrat.pl
Wino i prezenty dla firm
 
 
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
sklep@mkondrat.pl
tel. 668 671 008
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
 
 
 
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl

Coravin Model Six Core-Silver System

Ocena: 9,50 (głosów: 2)
1699,00 zł
Dostępnośćbrak
Kondrat Wina Wybrane
Producent:
Kod produktu:
  • A212

Opis

Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six System i delektuj się najlepszymi winami w spokoju, na jaki zasługują. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek  i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata.

Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.

Podstawowy gadżet do codziennej praktyki specjalistów z dziedziny enologii, sommelierów, winiarni, jest także kluczowym darem dla miłośników wina: jego elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie sprawiają, że jest to rewolucyjne narzędzie do trzymania zawsze pod ręką i używania do świętowania kolacji, degustacji win lub dla posiadaczy prywatnych kolekcji win.

Coravin Six System umożliwia otwarcie najbardziej wyjątkowej butelki wina w każdym momencie, bez konieczności czekania na specjalną okazję, ponieważ można je podać bez konieczności wyciągania korka z butelki. Po nalaniu kieliszka wina można je dalej przechować jako nienaruszone, zachowując w całości jego jakość, właściwość, smak i zapach.

Jak działa Coravin Model Six?

Zaprojektowany, aby zdobyć zmysły, ekskluzywne akcesorium do win Coravin Six System jest piękny z zewnątrz i wyjątkowy od wewnątrz: działa na 3 płaszczyznach do podawania wina zachowując jego resztę nietkniętą wewnątrz butelki, bez niebezpieczeństwa utraty walorów jakości na długie miesiące czy lata.

System otwierania poprzez nakłucie

Coravin Six System został zaprojektowany jedyną na świecie technologią opatentowaną przez firmę Coravin, która sprawia, że urządzenie dostosowuje się do szyjki butelki niczym rękawica. W celu aktywacji, wystarczy nacisnąć na przycisk, co pozwoli na ulotnienie gazu argonowego z kapsułki i sprawi, że wino będzie możliwe do podania z butelki bez konieczności wyciągania korka.

System do serwowania wina

Istnieje wiele systemów służących do nalewania wina, lecz Coravin Six System jest wyjątkowy: posiada duży uchwyt, który zapewnia maksymalną solidność i niezawodność podczas przechylania butelki, naciśnięcia przycisku i napełniania kieliszka. Jest czysty i bezpieczny. Jest to jedyny system na świecie który gwarantuje jakość i potencjał leżakowania wina po jego serwowaniu.

System konserwujący do wina

Coravin Six System jest zazwyczaj sprzedawany dla dużych winnic, ekskluzywnych firm oferujących wina z całego świata, luksusowych hoteli i winotek, jednak niewątpliwie stopniowo staje się urządzeniem obecnym w domach wielkich miłośników wina. Właśnie dlatego, że udało się jego użyteczność zmaksymalizować do nieprzewidywalnych rozmiarów, dostarczając sommelierom i winiarzom niezrównanego narzędzia.

Taki jest Coravin Six System:

SmartClamps™ Technology

Elegancki wygląd

Ekskluzywne kolory

Wygoda i czystość

Wysoka solidność serwowania

Maksymalne bezpieczeństwo przy zaciskaniu

Igła Thin Wall Needle

Wyróżnia się o 20% większą szybkością

Lepsze dopasowanie do korka

Bardziej precyzyjna

Kapsuła Cup Load Cell

Napełniona ciśnieniowym gazem argonowym

Zupełnie szczelna

Całkowicie bezpieczna

Co znajduje się w opakowaniu przy zakupie systemu:

1 Coravin System Six

2 kapsułki Coravin z ciśnieniowym gazem argonowym.

Igła do czyszczenia igieł

1 screw cap

Instrukcja obsługi

1-letnia gwarancja

Dane techniczne:

Waga: 400 g z zamontowaną kapsułką

Wymiary: wysokość 21cm, szerokość 14cm, długość 6,35cm

Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego

 

Artykuły

Coravin – gadżet czy niezbędnik?
O tym, że świat wina lubi nowinki techniczne, wiadomo nie od dziś. Na rynku roi się od wynalazków: od nalewaków i otwieraczy o dziwacznych kształtach, poprzez aktywne schładzacze do wina, aż do...

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Szybki kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń: (22) 243 28 80

Napisz do nas

Zamówienia online

pon.-pt. | 9:00-17:00

tel. 668 671 008

sklep@mkondrat.pl

Kondrat © 2012-2022 KONDRAT Wina Wybrane - Sklep z winem
Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Design: Luksemburk.com Realizacja: Kreujemy.pl

Zestawy

Polecamy zestaw

Dostępnośćduże ilości
Wysyłka w48 h
Koszt dostawyod 0 zł
192,00 zł
172,00 zł
Miselle na co dzień