Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl

Coravin Model Two Wine System

Producent:
producent:
  • Coravin
Kod produktu:
  • A201

Dostępnośćbrak
1390,00 zł
Zobacz inne polecane produkty

Opis

 

Eleganckie urządzenie do dekantacji i konserwacji wina bez konieczności otwierania butelki. System pozwala na stopniowe spożywanie zawartości bez konieczności wyciągania korka naturalnego i gwarantuje konserwację wina na lata bez utraty jakości. Coravin jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu sprawdza się zarówno w domowych warunkach, jak i na specjalistycznych degustacjach.

Zawartość opakowania:

  • 1 szt. Coravin System Model Two,
  • 1 szt. standardowej igły,
  • 2 kapsułki Coravin z ciśnieniowym gazem argonowym,
  • 1 szt. igły do czyszczenia igły,
  • instrukcja obsługi,
  • gwarancja na 1 rok.

Dane techniczne:

Waga: 445 g (z zamontowaną kapsułą)
Wymiary: 21 cm x 14 cm x 6,35 cm

Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego.

Jak działa Coravin Model Two?

Jest to jedyny system na świecie umożliwiający nalewanie wina bez konieczności wyciągania korka. Działa w trzech wymiarach: pozwala nalewać zawartość butelki, zapewnia antyoksydację oraz umożliwia przechowywanie i spożywanie wina po trochu na przestrzeni miesięcy, a nawet lat.

System otwierania poprzez nakłucie

Aby nalać kieliszek wina, wystarczy dostosować system Coravin Model One do wybranej szyjki butelki. Po nałożeniu systemu na szyjkę butelki należy wprowadzić igłę przez korek do butelki z winem i nacisnąć przycisk, co pozwoli na ulotnienie gazu i sprawi, że wino pod wpływem ciśnienia naleje się z butelki do kieliszka bez konieczności wyciągania korka. Korek zasklepi się do 10-15 sekund po czym następnie możemy odłożyć butelkę z winem do dalszego leżakowania. Coravin ma zastosowanie tylko do korków naturalnych, nie syntetycznych.

System do serwowania wina

Trzymając Coravin Model Two za szyjkę butelki zauważysz, że dzięki uchwytowi trzyma się go wygodnie i bez problemu pozwala nalać wino. Wystarczy tylko przechylić butelkę tak, jakby już nie było korka i nacisnąć na przycisk. Za każdym razem, kiedy zechcesz ponownie nalać wino do kieliszka, wystarczy powtórzyć czynność: nacisnąć i puścić przycisk.

System konserwujący do wina

Po zakończonej degustacji czy kolacji, żeby zachować wino pozostałe w butelce, wystarczy usunąć system Coravin Model Two z szyjki butelki. Pociągając do siebie igła sprawnie wyjdzie, a korek w sposób naturalny odzyska w pełni swoje przeznaczenie i zapewni niezbędną izolację.

Instrukcja obsługi w pliku pdf.

https://vimeo.com/288561632

Opinie (2)

  1. Bardzo sprawnie, wszystko ok. dziękuję.
  2. Rewelacyjne urządzenie. Jest to dość droga „zabawa” ale za jakość i pomysł trzeba zapłacić. Świetnie się sprawdza. Można podkradać z piwniczki odłożone roczniki, a przyjemność posiadania dalej zostaje- realizuje cel niemożliwy czyli zjeść ciastko i jednocześnie nadal mieć ciastko :D. Kilka miesięcy temu podkradłam wino Xavier Arcane V Le Pape i obserwuję co się dzieje z zawartością, która pozostała. Wydaje się, że w butelce nie ma zbędnego tlenu ani nie zachodzą reakcje nieporządane, oczywicie wraz z upływem czasu przeprowadzę jeszcze kilka prób- mam za sobą już dwie czasowe próby. System jest wydajniejszy niż podaje producent, a przy odpowiednim użyciu naboje wystarczają na dłużej. Jest to niezbędnik każdego winomaniaka :)

Zestawy

Polecamy zestaw

Vinho verde na co dzień
Dostępnośćkilkadziesiąt sztuk
246,00 zł
221,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 246,00 zł
-10%