Darmowa dostawa zamówień powyżej 300 zł
Mieszcząca się w niewielkiej miejscowości niedaleko Malagi winnica Toro Albalá jest jednym z najwybitniejszych producentów win wzmacnianych w apelacji Montilla Moriles w Andaluzji. Świadczyć o tym może choćby to, że jako jedna z nielicznych na świecie ma w swojej ofercie wino z najwyższą, stupunktową oceną od Roberta Parkera.
11 października o godzinie 18:00 Claudia Asencio, Export Director Toro Albalá, na nasze specjalne zaproszenie poprowadzi degustację w sklepie Kondrat Wina Wybrane przy ul. Plebiscytowej 10. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 70 zł/os. Cena obejmuje kieliszek każdego z prezentowanych win (wśród nich wyjątkowe Selección z 1988 roku i Convento z 1968!) oraz przekąski.
Lista degustowanych win:
Dowiedz się więcej o producencie Toro Albalá.
Kup na prezent
Jeżeli chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie, kup zaproszenie na degustację w prezencie, a my wyślemy zaproszenie w Twoim imieniu (zaproszenie w formie PDF wysyłane drogą e-mail). Wystarczy, że po dokonaniu opłaty prześlesz do nas informację drogą e-mail z danymi osoby (e-mail/telefon), której mamy przekazać zaproszenie.
Wiedza o winie fascynuje i prowokuje do ciągłych poszukiwań. Jest jak podróż, która nigdy nie męczy. Dlatego stworzyliśmy program Warsztatów Wina, dzięki któremu okrążysz winiarski świat w 42 godziny.
Skompletuj wszystkie kursy i zostań winnym ekspertem!
KONTAKT
Masz pytanie, potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!