Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl

Coravin Model Six Core-Candy Apple Red System

Producent:
producent:
  • Coravin
Kod produktu:
  • A211

Dostępnośćbrak
1699,00 zł
Zobacz inne polecane produkty

Opis

Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six System i delektuj się najlepszymi winami w spokoju, na jaki zasługują. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata.

Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.

Podstawowy gadżet do codziennej praktyki specjalistów z dziedziny enologii, sommelierów, winiarni, jest także kluczowym darem dla miłośników wina: jego elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie sprawiają, że jest to rewolucyjne narzędzie do trzymania zawsze pod ręką i używania do świętowania kolacji, degustacji win lub dla posiadaczy prywatnych kolekcji win.

Coravin Six System umożliwia otwarcie najbardziej wyjątkowej butelki wina w każdym momencie, bez konieczności czekania na specjalną okazję, ponieważ można je podać bez konieczności wyciągania korka z butelki. Po nalaniu kieliszka wina można je dalej przechować jako nienaruszone, zachowując w całości jego jakość, właściwość, smak i zapach.

Jak działa Coravin Model Six?

Zaprojektowany, aby zdobyć zmysły, ekskluzywne akcesorium do win Coravin Six System jest piękny z zewnątrz i wyjątkowy od wewnątrz: działa na 3 płaszczyznach do podawania wina zachowując jego resztę nietkniętą wewnątrz butelki, bez niebezpieczeństwa utraty walorów jakości na długie miesiące czy lata.

System otwierania poprzez nakłucie

Coravin Six System został zaprojektowany jedyną na świecie technologią opatentowaną przez firmę Coravin, która sprawia, że urządzenie dostosowuje się do szyjki butelki niczym rękawica. W celu aktywacji, wystarczy nacisnąć na przycisk, co pozwoli na ulotnienie gazu argonowego z kapsułki i sprawi, że wino będzie możliwe do podania z butelki bez konieczności wyciągania korka.

System do serwowania wina

Istnieje wiele systemów służących do nalewania wina, lecz Coravin Six System jest wyjątkowy: posiada duży uchwyt, który zapewnia maksymalną solidność i niezawodność podczas przechylania butelki, naciśnięcia przycisku i napełniania kieliszka. Jest czysty i bezpieczny. Jest to jedyny system na świecie który gwarantuje jakość i potencjał leżakowania wina po jego serwowaniu.

System konserwujący do wina

Coravin Six System jest zazwyczaj sprzedawany dla dużych winnic, ekskluzywnych firm oferujących wina z całego świata, luksusowych hoteli i winotek, jednak niewątpliwie stopniowo staje się urządzeniem obecnym w domach wielkich miłośników wina. Właśnie dlatego, że udało się jego użyteczność zmaksymalizować do nieprzewidywalnych rozmiarów, dostarczając sommelierom i winiarzom niezrównanego narzędzia.

Taki jest Coravin Six System:

SmartClamps™ Technology

Elegancki wygląd

Ekskluzywne kolory

Wygoda i czystość

Wysoka solidność serwowania

Maksymalne bezpieczeństwo przy zaciskaniu

Igła Thin Wall Needle

Wyróżnia się o 20% większą szybkością

Lepsze dopasowanie do korka

Bardziej precyzyjna

Kapsuła Cup Load Cell

Napełniona ciśnieniowym gazem argonowym

Zupełnie szczelna

Całkowicie bezpieczna

Co znajduje się w opakowaniu przy zakupie systemu:

1 Coravin System Six

2 kapsułki Coravin z ciśnieniowym gazem argonowym.

Igła do czyszczenia igieł

1 screw cap

Instrukcja obsługi

1-letnia gwarancja

Dane techniczne:

Waga: 400 g z zamontowaną kapsułką

Wymiary: wysokość 21cm, szerokość 14cm, długość 6,35cm

Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego

 

Zestawy

Polecamy zestaw

Europejska Szóstka
Dostępnośćduże ilości
270,00 zł
243,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 270,00 zł
-10%