Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 300 zł

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Odbiór osobisty KWW

Odbiór osobisty w 9 sklepach stacjonarnych

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Jan Witkowski
tel. 668 671 039
jan.witkowski@mkondrat.pl
hurtonline@mkondrat.pl
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
1 maja 2017

Nagrodziliśmy najciekawsze komentarze kwietnia 2017

Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy kwietnia. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

kwiecien nagroda miesicaca 2017 do tresci wpisu

Komentarze kwietnia

①  Wino długo się otwierało, a najlepiej nam smakowało drugiego dnia. W nosie mieszanka czerwonych i czarnych owoców, głównie czereśni w połączeniu z akcentami zwierzęcymi (sierść, skóra). W budowie wyczuwalne lekkie ciało, co początkowo dawało wrażenie lekkości, którą jednak po chwili zrekompensowało mocne nadejście tanin i wytrawna końcówka. Nie jest to może mój ulubiony styl wina, ale trzeba przyznać, że ma swój niepowtarzalny charakter i myślę, że gdyby ktoś mi je kiedyś nalał do kieliszka, to łatwo byłoby mi odgadnąć w ciemno, że to właśnie Cajo :)

Terre de Trinci Cajo Umbria IGT >

 Winko miało towarzyszyć przy świątecznym sprzątaniu, ale jednak przekonało, żeby usiąść i z kieliszeczkiem, może dwoma odpocząć, sprzątanie nie zająć… Owocowe, odpowiednio intensywne, nie narzucające się ale też nie bez charakteru. Jeśli ktoś poszukuje pretekstu aby czegoś nie robić to winko będzie idealne.

Volunte Primitivo Puglia IGP 2015 >

③ Piłam to wino w wersji czerwonej i okazało się bardzo dobre w świetnej cenie. Przy kolejnych zakupach zobaczyłam, że jest też białe, więc wzięłam na spróbowanie i nie zawiodłam się. Przyjemne w smaku, nie za kwaśne, w sam raz do picia w towarzystwie jedzenia i samotnie.

Gallegas Castro Regio Blanco VdM >

④ Wspaniałe, dobrze zbudowane wino o bardzo bogatym bukiecie. Miłośnicy ciężkich win będą zachwyceni. Zapach dżemu śliwkowego z babcinej spiżarni urzeka tuż po otwarciu butelki. Czekoladowy posmak mieszający się z tytoniem i owocami niesie skojarzenia z wytrawnym cherry.

Huerta de Albalá Taberner Cádiz VdlT 2005 >

⑤ Wino doskonale komponuje się z już przebijającym się słońcem i sałatą z owocami morza. Bardzo lekkie wyczuwalna nuta owoców. Świetne do lunchu. Preferuje mocno schłodzone na start potem stopniowo wraz ze wzrostem temperatury i kolejnym kęsem jedzenia wydobyć można dodatkowe walory smakowe.

Grã Caravela Vinho Verde DOC >

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!

Zestawy

Polecamy zestaw

Musujące na co dzień
Dostępnośćduże ilości
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%