Planujecie kupić kilka butelek pod choinkę lub na świąteczny stół? Pamiętajcie, że grudzień to okres wytężonej pracy kurierów, od których w dużej mierze zależy to, czy Wasze zamówienie dotrze na czas. Aby Wasze świąteczne zakupy bez problemów i bezpiecznie dotarły w wyznaczone miejsce, zapoznajcie się z poniższymi informacjami.sw_zakupy_blog_3

Czas dostawy to zwykle do 48 godzin (w dni robocze) od wysłania zamówienia, ale sugerujemy przyjąć, że w grudniu ten czas może wydłużyć się o kolejne 24 godziny.


21.12.2015 to ostatni dzień na opłacenie zamówienia (do godz. 15:00) z dostawą na Wigilię. Sugerujemy jednak nie czekać do ostatniej chwili i zamówić wino wcześniej!


Zamówienia złożone i opłacone 30.12.2015 do godz. 15:00 zostaną wysłane tego samego dnia. Przewidywany termin dostawy tych zamówień to czwartek, 31 grudnia. Dotyczy to również paczek z opcją płatności za pobraniem.


W dniach 24-27.12 i 31.12.2015 zamówienia nie będą wysyłane. W tym okresie nie będzie też działać obsługa zamówień online.


Na każdym etapie zamówienia możecie sprawdzić status przesyłki, logując się do panelu Moje konto.


Możecie też skorzystać z usługi odbioru osobistego w swoim mieście. Pamiętajcie tylko, że przesyłki z odbiorem osobistym wysyłamy dwa razy w tygodniu.

 


Przypominamy, że dla zamówień powyżej 300 zł obowiązuje dostawa gratis!

Na prezenty na ostatnią chwilę polecamy kursy wiedzy winiarskiej i e-kartę podarunkową, do których specjalnie przygotowany plik pdf wysyłamy bezpośrednio do osoby obdarowanej lub umożliwiamy jego samodzielny wydruk. Jeśli szukacie pomysłu na to jak wykorzystać wino na prezent i podarować więcej radości rodzinie i znajomym, sprawdźcie nasze 10 pomysłów na prezenty.

Spóźnialskich zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych!

Życzymy udanych zakupów!