Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy grudnia. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Komentarze grudnia

①  Wino niespodzianka! Bardzo pozytywnie zaskoczy miłośników szampana. Nie jest tak oczywiste jak prosecco. Uroczo bąbelkowe, dość okrągłe – świetna propozycja w doskonałej cenie na miły wieczór z dobrym filmem lub inną małą okazję :-)

Plessis Glain La Finesse du Plessis Vin Mousseux Brut>

 Bardzo dobre wino na co dzień, zarówno do posiłków jak i do spotkania z przyjaciółmi. Cytrusowe aromaty nadają mu świeżości, dlatego odpowiednio schłodzone jest idealne w letnie wieczory :-)…Szkoda tylko, że cena nie jest na poziomie 5 euro, ale i tak polecam.

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne IGP 2016>

 Bajkowe wino. Cena absolutnie adekwatna do jakości. Smak bezwzględnie cudny. Pachnące słońcem, wakacjami, ale eleganckie i czarujące bukietami smaków. Każdy następny łyk potwierdza, że zakup tego cuda to strzał w 10. Nie znam nikogo, kto byłby na nie… Bardzo warto!

Carlomagno Primitivo Appassimento Puglia IGT 2015>

④ Nikt nie spodziewał się czerwonego wina musującego. Wszystkich bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Cantina Sorbara Secco Lambrusco di Sorbara DOP>

⑤ Wino idealne na spotkania ze znajomymi, każdy był nim zachwycony i każdemu smakowało. Ważne aby nie schładzać za bardzo tego wina. Polecam każdemu kto lubi wino wytrawne w dobrym stosunku jakości do ceny.

Bag-in-Box: Pedra Dura Tinto>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!