Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
1 sierpnia 2017

Nagrodziliśmy najciekawsze komentarze lipca 2017

Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Poniżej znajduje się 5 wybranych komentarzy lipca. Ich autorzy otrzymają od nas „Wytrawne teksty” autorstwa Luksa Piekuta. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to przecież ten pozostawiony przez Was. 

Lipiec2017

Komentarze lipca

① Naprawdę nie sądziłam, że z taką niebywałą przyjemnością wypiję wino i francuskie i białe! Zwłaszcza, że nie przepadam ani za jednym ani za drugim :) I na dodatek jeszcze zamierzam do niego wrócić… I to szybko!

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne IGP>

 No cóż wino to łączy w sobie dwie rzeczy, których normalnie połączyć się nie da. Łączy w sobie wodę i ogień – dwa żywioły które zawsze z sobą walczą a tu zamknięte w butelce współistnieją w zgodzie i harmonii. Wino jest w pełni dojrzałe a jednocześnie jest niesamowicie lekkie i świeże. Pasuje idealnie do każdej potrawy i do każdego nastroju degustatora – tak samo smakuje lekko schłodzone w porze lanczu , jak i w temperaturze pokojowej do kolacji – wydobywając z siebie pełnie bukietu , dojrzałości i wręcz niesamowitej delikatności . Jest klasą samą w sobie , żyję już 60 lat, a takiego wina nigdy nie spotkałem jest klasą samą w sobie . Pije je już niemal od dwóch lat i nigdy mi się nie znudziło – nigdy nawet nie przyszło mi do głowy zamienić je na inne . Wino to zadowoli gusta wytrawnych smakoszy jak również początkujących „pijaków” Jest po prostu świetne i takie prawdziwe jak Portugalia , która łączy w sobie hiszpański temperament ze spokojem i dystansem . Jestem zakochany w Portugalii i w tym winie . Absolutnie nikomu go nie polecam , bo pewno miałbym kłopoty z zakupem – a jeżeli chodzi o moje miłości to jestem zaborczym egoistą , więc kupujcie sobie inne.

Castelo do Sulco Reserva Lisboa VR 2015>

③ Smaczne Verde, delikatnie kwiatowe i mineralne, lekkie, warte odnotowania są delikatne bąbelki. Klasyka stylu. Odpowiednio schłodzone staje się wręcz niezastąpione w letnie dni. Bardzo tarasowe ;) Właśnie do niego wracam, a to w sumie jest najlepszą recenzją.

Vilacetinho Vinho Verde DOC>

④ Świetne wino, polecam na letnie ciepłe dni, spotkania przy grillu i w plenerze. Schłodzić, spróbować i delektować się ….

Bag-in-Box: Martí Serda Drink Me Chardonnay>

⑤ Bardzo ciekawe. W smaku mieszanka owocowości (głównie wiśnia) z aromatami lodów jogurtowych, co dodaje delikatności. Bąbelki są bardzo stonowane, przez co nie jest to w żadnym wypadku gazowane wino, tylko lekko musujące, Bardzo atrakcyjna pozycja w tej cenie.

Cantina Sorbara Secco Lambrusco di Sorbara DOP>

Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy. Są one wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Książki zostaną wysłane do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu. Wybór komentarzy nie jest łatwy!

Zestawy

Polecamy zestaw

Vinho verde na co dzień
Dostępnośćduże ilości
246,00 zł
221,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 246,00 zł
-10%