Wy piszecie opinie – my nagradzamy te najciekawsze. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli chwilę, żeby skomentować kupione wina. Opinie są ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla innych użytkowników, którzy sugerują się nimi przy wyborze wina. A najbardziej rzetelny i bezstronny komentarz to ten pozostawiony przez Was. Poniżej znajduje się po 5 wybranych komentarzy kwietnia i maja. Ich autorzy otrzymają od nas audiobook „Filozofia Wina” czytany przez Marka Kondrata.

9051-audiobook-front

Wyróżnione komentarze czerwca:

Paczka niespodzianka

Zestaw zamówiłam na prezent – obdarowany mile zaskoczony i bardzo zadowolony. Warta zaznaczenia jest również ekspresowa realizacja zamówienia. Polecam, nie zawiedziecie się :).

Fiuza Native Red Ribatejano VR

Kupiłem 2, potem 4 teraz 6 – i to jest dobry kierunek.

Duca C. Guarini Piutri Negroamaro Salento IGT

Po wypiciu dwóch kieliszków tego wina, podczas oglądania piątego odcinka „07 zgłoś się” stwierdzam co następuje : Winko świetne, wyraziste, korzenne, aromatyczne. Za tą ceną doskonałe. Właśnie nalałem trzeci kieliszek.

Babilonia Vinho Verde DOC

Świetne wino na werandę, na piknik na spotkanie ze znajomymi. Nie przeszkadza i podtrzymuje konwersację.

Evidencia Red Dão DOC

Krew Boga!!! :-)

Wyróżnione komentarze lipca:

Martí Serda Sorbet Pale Rosé Penedes DO

Idealnie wpisało się w nasze wesele – pasowało do tortu , do ciast i deserów i do swobodnego popijania. Jednym słowem pyszne – smakuje tak jak się nazywa :).

Miselle Colombard-Gros Manseng Côtes de Gascogne VdP

Rewelacyjne wino! Kupiłam przypadkiem i teraz już nie mam zamiaru rozstać się z winami Miselle.

„Filozofia wina” – audiobook czyta Marek Kondrat

Tak naprawdę to filozofia życia misternie wplatająca i wprowadzająca wino – boski napój na należny mu piedestał; doskonale się słucha niepowtarzalnego głosu Pana Marka Kondrata – wieczorem, przy lampce wina koniecznie 10 gwiazdek :).

Miselle na co dzień

Uwielbiam to wino! Zresztą nie tylko ja. Wino zakupiono (po raz kolejny) na zorganizowaną imprezę dla większej liczby gości. Może nie wszyscy byli koneserami jednakże wszyscy byli nim zachwyceni, co skutkowało tym, iż tak jak dotychczas jego zapas wyczerpał się jako pierwszy. Stosunek ceny do jakości i walorów smakowych rewelacyjny!

Montes Ermos Grande Reserva Branco Douro DOC

Transakcja przebiegła błyskawicznie, wino bardzo dobrze zabezpieczone, czas od zamówienia do otrzymania przesyłki dokładnie 21 godz. Błyskawica.

 

Komentarze są wyróżniane na podstawie ich wartości dla innych użytkowników – jeśli mówią coś ciekawego o winie lub obsłudze, jeśli mogą stanowić wartość dla czytelnika. Co miesiąc wyróżniamy tylko 5 komentarzy – wybór nie jest łatwy! Bardzo dziękujemy też za pozostałe opinie. Audiobook zostanie wysłany do autorów komentarzy przy kolejnym zamówieniu.