Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
30 grudnia 2020

NIEAKTUALNE / Praca w marketingu w zespole Kondrat Wina Wybrane!

Jeśli chcesz pracować w młodym, fajnym zespole z ciekawym produktem dołącz do nas. Szukamy osoby, która będzie odpowiadać za marketing.

Praca Kondrat Wina Wybrane

Opis stanowiska: marketing manager

Twoim zadaniem jako marketing managera będzie planowanie i koordynacja działań marketingowych dla całej firmy, w tym współpraca z działami sprzedaży, IT, grafikiem i z zewnętrznymi agencjami.

Miejsce pracy: Warszawa

Forma pracy: Stała umowa w pełnym zakresie godzin

Termin: od lutego/marca 2021

Zakres obowiązków:

  1. Planowanie komunikacji w cyklach comiesięcznych.
  2. Zlecanie prac graficznych na potrzeby komunikacji.
  3. Koordynacja działań e-mail marketingowych, tworzenie planów wysyłek, nadzór nad zewnętrzną agencją, raportowanie.
  4. Koordynacja działań w social mediach, tworzenie planu postów, nadzór nad zewnętrzną agencją, raportowanie.
  5. Planowanie i koordynacja akcji promocyjnych, raportowanie.
  6. Comiesięczne planowanie budżetu marketingowego.
  7. Planowanie i zlecanie przygotowania contentu na firmowego bloga.
  8. Zlecanie przygotowania stylizowanych, produktowych sesji zdjęciowych.
  9. Przygotowanie strategii i wdrażanie rozwoju bazy klientów.
  10. Współtworzenie akcji automatyzacji marketingu.
  11. Wsparcie działów sprzedaży w pozyskiwaniu i utrzymaniu klientów.
  12. Zlecanie prac do działu IT.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w digital marketingu
  • Bardzo dobra znajomość e-mail marketingu, mediów społecznościowych, e-commerce oraz zrozumienie strategii omnichannel
  • Znajomość podstawowych narzędzi analitycznych
  • Znajomość zasad content marketingu i doświadczenie w copywritingu
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz analizy
  • Samodzielność i gotowość do współpracy w ramach zróżnicowanego zespołu
  • Doświadczenie w branży FMCG oraz znajomość sales manago będą atutem

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznym zespole
  • Szkolenia z wiedzy o winie i marketingu
  • Pracę stacjonarną w Warszawie z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • Udział w dynamicznym i innowacyjnym projekcie

Jak aplikować?

Wyślij CV na adres praca@mkondrat.pl, w temacie wpisując „Marketing Manager”.

Do CV dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 2WW sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zestawy

Polecamy zestaw

Musssujący Zestaw
Dostępnośćkilkadziesiąt sztuk
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 234,00 zł
-10%