Zapoznajcie się informacjami poniżej, aby Wasze świąteczne zamówienia bez problemów dotarły pod wskazany adres. Pamiętajcie też, że grudzień to okres wytężonej pracy kurierów – od nich w dużym stopniu zależy to, czy Wasze zakupy dotrą na czas.

Czas dostawy to standardowo do 48 godzin (w dni robocze) od wysłania zamówienia. W grudniu czas kompletacji może się wydłużyć do 3-4 dni roboczych, a kurierzy na realizację doręczenia mogą potrzebować jeszcze kolejnych 1-3 dni roboczych.

17.12.2021 to ostatni dzień na złożenie i opłacenie zamówienia (do godz. 15:00) abyśmy zdążyli wysłać je do Ciebie przed Świętami.
Ze względu na wypadki losowe na które nie mamy wpływu (stłuczka, pomyłka w sortowni, opóźnienie w doręczeniu przez kuriera) warto jednak nie czekać do ostatniej chwili i zamówić wino wcześniej!

Zamówienia złożone i opłacone 23.12 po godz. 15:00 i 24.12 zostaną wysłane w poniedziałek, 27.12 lub wtorek 28.12. Przewidywany termin ich dostawy to środa, 29.12 lub czwartek, 30.12. Dotyczy to również paczek z opcją płatności za pobraniem.

W dniach 24-26.12 i 31.12.2021 zamówienia nie będą wysyłane.
W tych dniach nie będzie też działać obsługa online.

Zamówienia złożone i opłacone 31.12.2021 zostaną wysłane w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

Na każdym etapie zamówienia możecie sprawdzić status przesyłki tutaj
lub logując się do panelu Moje konto.

 

W okresie świątecznym nie będziemy realizować dodatkowych usług takich jak: wybór daty dostawy, rezerwacje i odbiór w sklepach stacjonarnych. Odbiór osobisty jest możliwy tylko w sklepie w Mszczonowie. Do pozostałych sklepów zapraszamy na bezpośrednie zakupy.

Przypominamy, że dla zamówień powyżej 300 zł otrzymujecie dostawę za 0 zł.

Tych, którzy nie zdążą złożyć zamówień na wino w odpowiednim terminie, zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz do zakupu e-kart podarunkowych. Jeśli szukacie pomysłu na to, jak wykorzystać wino na prezent, sprawdźcie nasze propozycje tutaj.

W przypadku zmian terminów realizacji zamówień będziemy na bieżąco aktualizować ten wpis.

Życzymy udanych zakupów!