Dostawa Same Day Express i Comfort

Dostawa tego samego dnia w Warszawie. Sprawdź!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień powyżej 349 zł

Odbiór osobisty FedEx

Odbiór osobisty w blisko 4000 punktów FedEX

Dołącz do WG

Dołącz do WinoGrono i kupuj do 40% taniej

Nagrody za polecenia

Nagrody za polecenia znajomym

Outlet win

Kupuj do 20% taniej w outlecie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
Restauracje, kawiarnie, sklepy
Wino i prezenty dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!
tel. 668 671 008
sklep@mkondrat.pl
(pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00)
Oferta dla firm
Przemysław Jurycki
tel. 668 671 390
oferty@mkondrat.pl
przemyslaw.jurycki@mkondrat.pl
22 marca 2017

Warsztat Wina, czyli kursy winiarskie

W dobie kulinarnego i kulturowego renesansu w Polsce wino zdobywa szczególne miejsce. Już nie tylko za sprawą licznych zagranicznych podróży Polaków, szerokiego importu napoju gronowego i większej jego dostępności. Liczy się też rozwój lokalnych winnic, wśród których można wskazać właścicieli-pasjonatów, tworzących bardzo dobrej jakości tytuły. Polskie wina są podawane na spotkaniach na najwyższym szczeblu, a Kowalscy mają winnice prawie na wyciągnięcie ręki. Wraz ze wzrostem spożycia dojrzewa status wina, o którym chcemy wiedzieć coraz więcej.

Kursy winiarskie

Kolor, aromat, smak

Warsztat wina to cykl kursów winiarskich, na które zapraszamy wszystkich, którzy chcą degustować i rozwijać wiedzę. Zaczynamy od kursu podstawowego, na którym dotykamy najważniejszych tematów związanych z wyborem, podawaniem i łączeniem wina z jedzeniem. Kontynuacją są spotkania poświęcone poszczególnym krajom i regionom winiarskim. Nasze podejście jest warsztatowe, podkreślamy codzienny i utylitarny charakter win. Stawiamy na praktyczne poznawanie różnic między odmianami winorośli, stylami, aromatami i smakami.

aromaty winaZ Argentyny do Doliny Loary

Wino to niekończący się temat. Bogactwo regionów, szczepów, tradycji czy apelacji sprawia, że nie da się znudzić poznając kolejne etykiety. W czasie degustacji podróżujemy przez kontynenty od Europy po Nowy Świat. Na kursach zwracamy szczególną uwagę na oswojenie winiarskiej różnorodności. Wskazujemy drogę do świadomego wyboru wina i poznania winiarskiego savoir vivre. To podstawowe umiejętności, które przydadzą się zarówno w sklepowej alejce, jak i na spotkaniu biznesowym. Tematy poruszane na kursach są skierowane do wszystkich, których ciekawi tytułowy temat, niezależnie od płci czy wieku.

Degustacje wina

Po pracy, dla rodziców i przyjaciół

Spotkanie z winem i dobrym jedzeniem w tle to pomysł na wieczór po dniu pracy albo prezent. Kurs można wybrać na naszej stronie internetowej. Zamówienia dokonuje się on-line na konkretny termin. Możliwy jest też zakup vouchera z otwartą datą i dowolny wybór terminu później. Każda edycja Warsztatu Wina jest inna, wciąż rozwijamy nasze spotkania poszukując idealnej formuły. Zapraszamy!

Wybierz kurs WARSZTAT WINA >

 

Następny wpis:
Warsztat Wina

Polecamy wina

Zestawy

Polecamy zestaw

Miselle na co dzień
Dostępnośćduże ilości
234,00 zł
210,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed obniżki: 222,00 zł
-10%